Powiatowy Zarząd Dróg w Garwolinie

Kontakt

11.02.2018

Dyżurny Zimowego Utrzymania Dróg – tel. 503061998 (całodobowo), (25) 685-26-40 (w godzinach 23.00-15 i całodobowo w dni wolne od pracy)

 

Powiatowy Zarząd Dróg w Garwolinie 08-400 Garwolin, ul. Mazowiecka 26

Godziny otwarcia:

Od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00

tel. (25) 682-22-15

fax: (25) 682-22-15

e-mail: pzd@poczta.fm

 

 

Wydział Ogólny i Zamówień Publicznych

Wanda Nowicka – Naczelnik Wydziału

tel. (25) 685-26-07, e-mail: wnowicka@pzdgarwolin.pl

Monika Wałachowska –  Specjalista

tel. (25) 682-22-15, e-mail: pzd@poczta.fm

Kamil Baran – Specjalista

tel. (25) 685-26-26, e-mail: kbaran@pzdgarwolin.pl

 

Wydział Budowy oraz Nadzoru Dróg i Mostów

Zdzisław Kowaluk – Naczelnik Wydziału

tel. (25) 685-26-04, e-mail: zkowaluk@pzdgarwolin.pl

Krzysztof Aniszewski – Kierownik Robót

tel. (25) 685-26-17, e-mail:

Janina Wojda – Starszy Referent

tel. (25) 685-26-16, e-mail: jwojda@pzdgarwolin.pl

 

Wydział Księgowości

Izabela Skwarek – Główny Księgowy

tel. (25) 685-26-03, e-mail: iskwarek@pzdgarwolin.pl

Karolina Barcikowska – Specjalista

tel. (25) 685-26-22, e-mail: kbarcikowska@pzdgarwolin.pl

Marzena Łagowska – Specjalista

tel. (25) 685-26-21, e-mail: mlagowska@pzdgarwolin.pl

 

Wydział Utrzymania oraz Ochrony Dróg i Mostów

Mariusz Zając – Naczelnik Wydziału

tel. (25) 685-26-06, e-mail: mzajac@pzdgarwolin.pl

Romuald Kuliś – Starszy Specjalista

tel. (25) 685-26-11, e-mail: rkulis@pzdgarwolin.pl

Krzysztof Świętochowski – Specjalista

tel. (25) 685-26-13, e-mail:

 

Służba Drogowa w Garwolinie

Małgorzata Gizak – Kierownik Służby Interwencyjnej

tel. (25) 685-26-31

Alicja Król – Dyspozytor

tel. (25) 685-26-32, e-mail: akrol@pzdgarwolin.pl

Służba Drogowa w Trojanowie

Mieczysław Kostyra – Kierownik Służby

tel. (25) 682-75-66

Bożena Prokocka – Dyspozytor

tel. (25) 682-75-66

Służba Drogowo – Mostowa w Maciejowicach

Tomasz Borkowski – Kierownik Służby Interwencyjnej

tel. (25) 682-58-03

Elżbieta Poniatowska – Dyspozytor

tel. (25) 682-58-03

 

Szybki kontakt


Powiatowy Zarząd Dróg w Garwolinie
08-400 Garwolin
ul. Mazowiecka 26

(25) 682-22-15
BIP ePuap